Přehled Běžci Týmy Rodiny
Rodiny
Rok: 2018 2019 2020 2021 Jméno:
<< < 1 2 3 4 5 6 7 ... > >>
JménoBěžciVzdálenostorder arrowPenízeVzdálenost na běžcePeníze na běžcePořadí
SJŠJ4129.5259032.464886
Macci3128.0256042.785387
Chodojc4127.3254631.863783
Vinaři2126.9253863.5126989
H.E.K.R.Y.V.4126.6253231.763381
Pustinovi3126.4252842.184397
Lotterovi2125.1250262.6125195
Dženda2124.7249462.4124798
We are family3122.6245240.9817100
Los Vytiskos2120.8241660.4120893
Chodilovi2120.2240460.11202101
Samesaci2118.8237659.41188102
Hubení2118.1236259.1118181
Bercsényiovi (A+S+E+A)2117.8235658.9117899
Superheroes3116.6233238.977794
Mansfelďáci3116.5233038.877767
Káčnadovci3116.1232238.7774103
Štikovi 2112.3224656.2112384
A+V+D Braník3111.8223637.374585
Litoměřický šťávy3111.6223237.2744110
Dušičky2110.1220255.11101108
Havlovi1109.42188109.4218899
Trojánci3109.2218436.4728111
Mirek a Pavlína2109.1218254.61091113
Kolocovi2108.1216254.1108188
Krüťata4107.9215827.054080
Urbánci3107.5215035.8717118
Hofíci2106.4212853.21064117
Holáci4105.9211826.5530117
Slabáci z Bolky3104.9209835.0699119
<< < 1 2 3 4 5 6 7 ... > >>