Přehled Běžci Týmy Rodiny
Týmy
Rok: 2018 2019 2020 Jméno:
1 2 3 4 ... > >>
JménoBěžciVzdálenostorder arrowPenízeVzdálenost na běžcePeníze na běžcePořadí
Accenture46118977.018977041.24121
MP Praha19117801.517801593.29322
Šneci v běhu16213143.713143781.18113
PROSTĚ BĚŽ!21810758.810758849.44944
Stavebniny DEK22510352.310352346.04605
Centrum pro regionální rozvoj České republiky909356.693566104.010406
Lagardere Travel Retail, a.s.987972.57972581.48147
ING1417188.37188351.05108
ČVUT v Praze 1186930.56930558.75879
NET4GAS1096785.56785562.362310
ČNB716559.06559092.492411
UNIQA Tým Lenky Novákové686127.56127590.190112
Raiffeisen stavební spořitelna776015.06015078.178113
MSD1025410.15410153.053014
RENOMIA764671.04671061.561515
Unicorn844603.84603854.854816
Běžecký klub České Spořitelny604428.74428773.873817
JACOBS DOUWE EGBERTS824428.44428454.054018
Sodexo614423.84423872.572517
Adventní běhání644394.94394968.768720
ŠKODA Team1024197.44197441.241221
BNP Paribas Cardif823999.43999448.848822
Vklad od katastru533665.53665569.269223
Provident Runners Club593658.23658262.062024
Running Lions453452.53452576.776725
CROWN WORLDWIDE443253.23253273.973926
Etnetera383200.43200484.284227
FRACTAL253015.030150120.6120628
Grant Thornton732939.32939340.340329
NKÚ v pohybu322879.22879290.090030
1 2 3 4 ... > >>