Summary Runners Teams Families
Teams
Year: 2018 2019 Name:
<< < 1 2 3 4 5 6 ... > >>
NameRunnersDistanceMoneyDistance per runnerorder arrowMoney per runnerRank
0076307.5922551.31538195
Divocí medvídci mývalové9462.01386051.31540144
Hobby runners10511.51534551.21535126
Forever Happy2102.0306051.01530377
Běžecká parta Žižkov2102.0306051.01530371
Bird & Bird & Friends522638.57915550.7152223
NCR11558.01674050.71522128
Házenkář(ky)i pro Medvěda8405.01215050.61519164
Život korporátního vedoucího281417.54252550.6151952
Pipedrive3151.5454550.51515322
Šneci v běhu1266316.518949550.115045
Ursus Minor8400.51201550.11502168
Úřad průmyslového vlastnictví 5250.5751550.11503223
Up&Down299.0297049.51485383
FreshKruháč231135.53406549.4148164
Berem všechny3147.0441049.01470332
Dukla Praha mládež297.5292548.81463394
UNIPROG3145.5436548.51455330
Uranie793816.011448048.3144910
Česká národní banka482311.56934548.2144527
RunAid148.0144048.01440490
SKVělý tým4190.5571547.61429253
LEGAL INVEST GROUP a.s.5235.5706547.11413226
Prague Social Runners146.5139546.51395533
VašeBudoucnost.cz293.0279046.51395399
Monga293.0279046.51395324
Mattoni FreeRun #SPOLUBĚH13601.51804546.31388111
Hradní stráž 3/26277.5832546.31388206
Epet rada271246.53739546.2138556
Diversity Beasts3138.0414046.01380346
<< < 1 2 3 4 5 6 ... > >>