Přehled Běžci Týmy Rodiny
Týmy
Rok: 2018 2019 2020 Jméno:
1 2 3 4 ... > >>
JménoBěžciVzdálenostPenízeorder arrowVzdálenost na běžcePeníze na běžcePořadí
Accenture46119128.819128841.54151
MP Praha19117922.517922593.89382
Šneci v běhu16213245.413245481.88183
PROSTĚ BĚŽ!21810865.510865549.84984
Stavebniny DEK22510393.410393446.24625
Centrum pro regionální rozvoj České republiky909428.894288104.810486
Lagardere Travel Retail, a.s.988082.98082982.58257
ING1417372.47372452.35238
ČVUT v Praze 1186991.76991759.35939
NET4GAS1096849.56849562.862810
ČNB716626.36626393.393311
UNIQA Tým Lenky Novákové686190.06190091.091012
Raiffeisen stavební spořitelna776034.96034978.478413
MSD1025472.45472453.753714
RENOMIA764717.24717262.162115
Unicorn844688.94688955.855816
Běžecký klub České Spořitelny604476.84476874.674617
JACOBS DOUWE EGBERTS824453.14453154.354318
Sodexo614451.84451873.073019
Adventní běhání644449.34449369.569520
ŠKODA Team1024201.54201541.241221
BNP Paribas Cardif824032.34032349.249222
Provident Runners Club593712.43712462.962923
Vklad od katastru533685.23685269.569524
Running Lions453490.73490777.677625
CROWN WORLDWIDE443297.23297274.974926
Etnetera383240.93240985.385327
FRACTAL253051.530515122.1122128
Grant Thornton732995.42995441.041029
NKÚ v pohybu322928.32928391.591530
1 2 3 4 ... > >>