Summary Runners Teams Families
Teams
Year: 2018 2019 Name:
1 2 3 4 ... > >>
NameRunnersDistanceMoneyDistance per runnerMoney per runnerorder arrowRank
Bonbon Kutná Hora1390.011700390.011700171
Piráti3636.019080212.06360105
Posádkové velitelství Praha3552.016560184.05520113
Ministerstvo financí4694.520835173.6520997
Šedivý1156.04680156.04680302
Loudove2274.58235137.34118192
SK Horoušánky2222.06660111.03330236
Máme rádi medvěda 2208.56255104.33128246
Neposedný tygřík1100.53015100.53015390
Snails732192.0576096.02880262
Crede Experto3286.5859595.52865203
Albatros194.5283594.52835166
SRI CHINMOY ONENESS-HOME PEACE RUN131153.53460588.7266263
UNIQA pojišťovna312725.58176587.9263821
Rozběháme Prahu2174.0522087.02610300
Karlín RUN187.0261087.02610417
FN MOTOL185.5256585.52565410
FRACTAL151254.03762083.6250855
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových182.5247582.52475416
SMEtáci11897.02691081.5244678
ABB- Robotika11868.52605579.0236980
Dešťovka & Nová zelená úsporám211614.04842076.9230649
Honeywell Prague site272049.06147075.9227736
CORTEX2151.5454575.82273292
adidas Runners Prague9681.02043075.7227098
Běžci Jamajka3226.5679575.52265234
Rustonka3222.0666074.02220249
Factorio Solutions5363.01089072.62178173
Běžecká škola Miloše Škorpila 4289.5868572.42171201
KaMikaze team2133.5400566.82003329
1 2 3 4 ... > >>