Přehled Běžci Týmy Rodiny
Týmy
Rok: 2018 2019 2020 Jméno:
1 2 3 4 ... > >>
JménoBěžciorder arrowVzdálenostPenízeVzdálenost na běžcePeníze na běžcePořadí
Accenture46119076.819076841.44141
Stavebniny DEK22510382.610382646.14615
PROSTĚ BĚŽ!21810778.110778149.44944
MP Praha19117812.417812493.39332
Šneci v běhu16213170.113170181.38133
ING1417243.87243851.45148
ČVUT v Praze 1186954.16954158.95899
NET4GAS1096817.86817862.562510
MSD1025454.25454253.553514
ŠKODA Team1024201.54201541.241221
Lagardere Travel Retail, a.s.988008.98008981.78177
Centrum pro regionální rozvoj České republiky909378.493784104.210426
Unicorn844606.34606354.854816
JACOBS DOUWE EGBERTS824435.14435154.154118
BNP Paribas Cardif824018.14018149.049022
Raiffeisen stavební spořitelna776026.56026578.378313
RENOMIA764683.54683561.661615
Grant Thornton732964.62964640.640629
Edwards Lifesciences722755.52755538.338333
ČNB716579.56579592.792711
UNIQA Tým Lenky Novákové686163.46163490.690612
Johnson & Johnson662536.92536938.438438
Adventní běhání644433.74433769.369320
Sodexo614434.44434472.772718
Běžecký klub České Spořitelny604442.14442174.074017
Provident Runners Club593672.93672962.362323
Pomáhej s ČD542338.02338043.343340
Vklad od katastru533665.53665569.269223
Randstad ČR481786.21786237.237257
Running Lions453486.53486577.577525
1 2 3 4 ... > >>