Summary Runners Teams Families
Teams
Year: 2018 2019 Name:
<< < 1 2 3 4 5 ... > >>
NameRunnersDistanceorder arrowMoneyDistance per runnerMoney per runnerRank
Johnson & Johnson 1072139.06417020.060031
Skauti z Modřan902106.06318023.470232
Fajtlovci z Letňan1062092.56277519.759227
MSD962083.56250521.765133
Jsme mafra652070.06210031.895534
NKÚ v pohybu522056.56169539.5118634
Honeywell Prague site272049.06147075.9227736
Running lion801966.55899524.673737
Škoda Auto701891.55674527.081139
ZŠ Dolní Počernice2051863.0558909.127339
Prima team711819.55458525.676941
Rádio Svobodná Evropa531776.05328033.5100542
Astrid & Indulona781774.55323522.868343
Ámosáci1001737.05211017.452144
VZP ČR461729.55188537.6112845
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.911723.55170518.956846
Bedříšci1911690.5507158.926647
ZŠ Lupáčova1261663.54990513.239648
Dešťovka & Nová zelená úsporám211614.04842076.9230649
Centrum pro regionální rozvoj České republiky441557.04671035.4106243
PwC471549.54648533.098950
ZŠ "Myšárna"911425.04275015.747043
Život korporátního vedoucího281417.54252550.6151952
FZŠ Táborská, Praha 4941363.54090514.543551
Květničtí šneci331342.54027540.7122054
SIKO KOUPELNY471276.53829527.281554
FRACTAL151254.03762083.6250855
Epet rada271246.53739546.2138556
JACOBS DOUWE EGBERTS651246.53739519.257557
ZŠ Sdružení1071227.03681011.534459
<< < 1 2 3 4 5 ... > >>