Přehled Běžci Týmy Rodiny
Týmy
Rok: 2018 2019 2020 2021 Jméno:
1 2 3 4 ... > >>
JménoBěžciVzdálenostorder arrowPenízeVzdálenost na běžcePeníze na běžcePořadí
MP Praha29419726.639453267.113421
Prostě běž!49515125.430250830.66112
Šneci v běhu26913085.926171848.69733
Accenture40610913.021826026.95384
DEK3078522.417044827.85555
Centrum pro regionální rozvoj České republiky1718453.516907049.49896
Lagardere Travel Retail, a.s.1075692.911385853.210647
MSD1485497.610995237.17438
Adventní běhání1064940.19880246.69329
Sodexo1004193.88387641.983910
RENOMIA1184174.28348435.470711
ČNB724156.48312857.7115512
ŠKODA Team1064092.48184838.677213
JACOBS DOUWE EGBERTS1084009.08018037.174214
UNIQA pojišťovna523496.36992667.2134515
NET4GAS653471.76943453.4106816
Air Products1073133.86267629.358617
Coca-Cola953127.46254832.965818
Nestlé1183016.36032625.651119
Česká Spořitelna pro Teribeara832954.75909435.671220
Provident V pohodě a fit612948.85897648.396721
ČVUT V PRAZE712930.55861041.382522
VKLAD OD KATASTRU562572.35144645.991923
NKÚ v pohybu412553.45106862.3124624
Raiffeisen stavební spočitelna422468.94937858.8117625
T-Banda482373.24746449.498926
Johnson & Johnson1032367.94735823.046027
HomeCredit892351.24702426.452827
Cardif652260.74521434.869629
Running Lions612247.84495636.873730
1 2 3 4 ... > >>