Přehled Běžci Týmy Rodiny
Týmy
Rok: 2018 2019 2020 2021 2022 Jméno:
<< < ... 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>
JménoBěžciVzdálenostPenízeVzdálenost na běžceorder arrowPeníze na běžcePořadí
ZŠ Letohrad - 3.D19395.2988020.852066
Pejsek a kočička241.6104020.8520327
Hradní stráž 3/2120.852020.8520340
RAPA241.6104020.8520238
Pražská lezecká laboratoř a kolektiv481.9204820.5512266
GENERALI RUNNING LIONS39798.21995520.551235
GIT DREAM TEAM240.3100820.2504193
Fortuna14275.6689019.749280
KZ4Z6B239.097519.5488341
tři grácie357.2143019.1477238
PRIMA Advenťačky237.794318.9472322
Planetka B612237.794318.9472332
EXA / Expert Architects475.4188518.9471256
Skanska7131.3328318.8469173
GULZ611138.82847018.746716
BDO pomáhá spolu v pohybu18335.4838518.646673
DVI355.9139818.6466299
Moment překvapení7130.0325018.6464183
mgm technology partners592.3230818.5462221
TerViVer591.0227518.2455246
K A A L E N S8145.6364018.2455170
ZŠ Štross - 5.D26473.21183018.245558
Alcon23412.11030317.944863
GREEN Solution s.r.o.589.7224317.9449205
Makao7123.5308817.6441196
Gebrüder Weiss6105.3263317.6439135
Spořka běží s Teribearem791376.73441817.443611
Rozběháme Prahu6104.0260017.3433221
Prosecco Queens233.884516.9423354
AmRest11185.9464816.9423138
<< < ... 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>