Přehled Běžci Týmy Rodiny
Týmy
Rok: 2018 2019 2020 2021 Jméno:
1 2 3 4 ... > >>
JménoBěžciVzdálenostPenízeorder arrowVzdálenost na běžcePeníze na běžcePořadí
MP Praha29419856.439712867.513511
Prostě běž!49515261.430522830.86172
Šneci v běhu26913195.526391049.19813
Accenture40611087.922175827.35464
DEK3078604.817209628.05615
Centrum pro regionální rozvoj České republiky1718539.117078249.99996
Lagardere Travel Retail, a.s.1075780.211560454.010807
MSD1485539.311078637.47498
Adventní běhání1065020.410040847.49479
ČNB724234.38468658.8117610
RENOMIA1184232.48464835.971710
ŠKODA Team1064222.68445239.879712
Sodexo1004210.18420242.184213
JACOBS DOUWE EGBERTS1084071.38142637.775414
NET4GAS653522.57045054.2108415
UNIQA pojišťovna523510.67021267.5135016
Air Products1073169.86339629.659217
Coca-Cola953159.46318833.366518
Nestlé1183047.46094825.851719
Provident V pohodě a fit612993.95987849.198220
ČVUT V PRAZE712981.65963242.084021
Česká Spořitelna pro Teribeara832978.25956435.971822
VKLAD OD KATASTRU562620.75241446.893623
NKÚ v pohybu412569.05138062.7125324
Raiffeisen stavební spočitelna422489.44978859.3118525
Johnson & Johnson1032407.34814623.446726
T-Banda482395.94791849.999826
HomeCredit892372.14744226.753328
Cardif652305.44610835.570929
Running Lions612271.14542237.274530
1 2 3 4 ... > >>