Přehled Běžci Týmy Rodiny
Týmy
Rok: 2018 2019 2020 2021 2022 Jméno:
<< < 1 2 3 4 5 6 ... > >>
JménoBěžciVzdálenostPenízeVzdálenost na běžcePeníze na běžceorder arrowPořadí
adidas Runners Prague341021.82554530.175121
ČNB381092.02730028.771817
PAJKAKA257.2143028.6715260
Kohoutci vpřed257.2143028.6715298
NEY spořitelní družstvo18513.51283828.571353
SRTG PRAHA8224.9562328.170383
Central Group10278.2695527.869687
Gykas5139.1347827.8696177
#EUSpace8222.3555827.8695122
RAJ383.2208027.7693259
Rozinky383.2208027.7693208
Rozběháme Hořovicko127.368327.3683368
NCR4109.2273027.3683205
YUAR381.9204827.3683259
Věční začátečnici5136.5341327.3683175
Báječné ženy v běhu29790.41976027.368136
TSK Praha4107.9269827.0675207
Nadace Terezy Maxové dětem22591.51478826.967245
Mitel12322.4806026.967276
Rossum12319.8799526.766676
GULZ25131.3328326.3657189
Akčnírodiče.cz378.0195026.0650256
Včelka.cz sportuje378.0195026.0650246
Surikaty6156.0390026.0650166
Starokatolíci4104.0260026.0650230
Bobíci252.0130026.0650249
Lagardere711822.64556525.76426
Digiskills Tučňáčci9223.6559024.8621100
Bucínci5123.5308824.7618189
Linde Fofrnící5123.5308824.7618197
<< < 1 2 3 4 5 6 ... > >>