Přehled Běžci Týmy Rodiny
Týmy
Rok: 2018 2019 2020 2021 2022 Jméno:
<< < 1 2 3 4 5 6 ... > >>
JménoBěžciorder arrowVzdálenostPenízeVzdálenost na běžcePeníze na běžcePořadí
Travelport33555.11387716.842146
DD Lovosická3391.022752.869240
FK Dukla U732209.352336.516496
FK Motorlet32120.930233.894207
Škola Bártlova3192.323083.074205
RE/MAX Teribear team 202230206.751686.9172119
SCIO Škola3071.517882.460226
Státní fond životního prostředí ČR301309.13272843.6109113
ZŠ Stross Tučňáci ze Štrosu30188.547136.3157140
SITA runners30183.345836.1153143
Montessori školy Andílek2994.923733.382156
ZS Jižní - Impaly29214.553637.4185127
ZŠ Jižní - JelenizJizni29169.042255.8146156
Sodexo29263.965989.122895
Báječné ženy v běhu29790.41976027.368136
Flami29139.134784.8120178
FK Dukla U1428167.741936.0150102
ZŠ Fryčovická - ECP28270.467609.724188
GYKAS 1A28161.240305.8144163
ZŠ Chvaletická28256.164039.1229102
B-Healthy27124.831204.6116185
Bird & Bird & Friends27405.61014015.037664
FK Dukla U1127176.844206.5164150
FK Dukla U1227172.943236.4160143
FK Dukla U1327230.157538.5213117
FK Dukla U1627178.144536.616539
FK Dukla U1727223.655908.320729
ZŠ POD ŽVAHOVEM27107.926984.0100207
ZŠ Montessori - Oranžový27109.227304.010143
FK Dukla U82675.418852.973128
<< < 1 2 3 4 5 6 ... > >>