Přehled Běžci Týmy Rodiny
Týmy
Rok: 2018 2019 2020 2021 2022 Jméno:
<< < 1 2 3 4 5 ... > >>
JménoBěžciVzdálenostorder arrowPenízeVzdálenost na běžcePeníze na běžcePořadí
Coca-Cola60860.62151514.335932
JACOBS DOUWE EGBERTS38845.02112522.255633
ZŠ Letohrad - 4.D25813.82034532.681434
GENERALI RUNNING LIONS39798.21995520.551235
Báječné ženy v běhu29790.41976027.368136
CertiCon22760.51901334.686437
DEK48754.01885015.739331
Old Town Running12750.11875362.5156339
Sri Chinmoy Marathon Team2731.918298366.0914940
To rozchodíš!8694.21735586.8216941
Crown Worldwide Movers20678.61696533.984842
ZŠ Na Líše116630.5157635.413636
Mattoni FreeRun Praha - Hvězda12601.91504850.2125444
Nadace Terezy Maxové dětem22591.51478826.967245
Adventní běhání40590.21475514.836945
FK Dukla Praha mládež63566.8141709.022546
Travelport33555.11387716.842146
ZŠ Sdružení85548.6137156.516143
FZŠ Táborská81547.3136836.816950
ING37529.11322714.335751
ZŠ Lupáčovka69529.1132277.719250
Jsme mafra37523.91309814.235453
Cardif22516.11290223.558654
NEY spořitelní družstvo18513.51283828.571353
VZP ČR14508.31270836.390853
NKÚ v pohybu15491.41228532.881954
ZŠ Štross - 5.D26473.21183018.245558
Výzva je naše heslo9469.31173352.1130456
Dětský domov Most - Medvíďata Most13458.91147335.388360
Běženci z kachlíku12457.61144038.195361
<< < 1 2 3 4 5 ... > >>